logo
Shen Fa Eng. Co., Ltd. (Guangzhou)
Shen Fa Eng. Co., Ltd. (Guangzhou)
producten
Thuis /

producten

De automatische druk van het 3 kleurenscherm, het hete stempelen van en de etikettering van alle-in-één machine voor zachte buis Model sf-SARS320

Productgegevens

Plaats van herkomst: Guangzhou, China

Merknaam: EASY-SHENFA

Certificering: CE

Modelnummer: Sf-SARS320

Betalings- en verzendvoorwaarden

Min. bestelaantal: 1set

Verpakking Details: Houten geval

Levertijd: Ongeveer 3-4weeks

Betalingscondities: TT, LC

Levering vermogen: 10sets/month

Vind de beste prijs
Contact opnemen
Specificaties
Markeren:

warmstempelen schermdrukken

,

etiketteringsschermdrukken

,

Automatisch 3 kleuren schermdrukken

Gebruik:
Buisprinter, Kruikprinter
Garantie:
1 jaar
Kleur:
1-3 kleur
Droger:
UVdroger of LEIDENE Droger
Gebruik:
Buisprinter, Kruikprinter
Garantie:
1 jaar
Kleur:
1-3 kleur
Droger:
UVdroger of LEIDENE Droger
Beschrijving
De automatische druk van het 3 kleurenscherm, het hete stempelen van en de etikettering van alle-in-één machine voor zachte buis Model sf-SARS320

 

Eigenschappen:

1.This de de drukmachine van het reeksscherm is volledig automatisch multi functioneel druksysteem, kan het zachte buizenkroonkurken en kosmetische kruiken en andere gelijkaardige ronde containers van één kleur aan drie kleuren, het uitgeruste automatische laden en het leegmaken systemen, mechanische die apparaten drukken met PLC controle worden gecombineerd.

2.Adopted belangrijkste onderdelen van Rexroth, Schneider, SMC, Mitsubishi enz. Mechanische gedeelten door CNC van CAD ontwerp dirtctly worden gemaakt dat.

3.Adopted touch screeninterface. Snelle opstelling & snelle het bewerken verandering.

4.Adopted met geen-Voorwerps geen-Drukt systeem, autoteller, veiligheidswacht, uit werkend alarmapparaat en auto scheidend apparaat voor defecte druk.

5.Auto optisch registratiesysteem, voordrukkend & na de druk van deklaagsystemen. Kan door orde worden uitgerust.

6.Automatic de voeder kan voor specifieke producten worden ontworpen om efficiency te verhogen.

 

Technische gegevens:

Model: Sf-SARS320

Productgrootte: φ (16-60) x L (50-220) mm-Buis

φ (20-80) x H (20-55) mm-Kruik

Max. snelheid: 60pcs/min

Luchtdruk: 5-6bar

Afmetingen: L289xW284xH217CM

Macht: AC 380V 50/60Hz 25Kw

 

Machinedetails:

 

De automatische druk van het 3 kleurenscherm, het hete stempelen van en de etikettering van alle-in-één machine voor zachte buis Model sf-SARS320 0De automatische druk van het 3 kleurenscherm, het hete stempelen van en de etikettering van alle-in-één machine voor zachte buis Model sf-SARS320 1De automatische druk van het 3 kleurenscherm, het hete stempelen van en de etikettering van alle-in-één machine voor zachte buis Model sf-SARS320 2De automatische druk van het 3 kleurenscherm, het hete stempelen van en de etikettering van alle-in-één machine voor zachte buis Model sf-SARS320 3De automatische druk van het 3 kleurenscherm, het hete stempelen van en de etikettering van alle-in-één machine voor zachte buis Model sf-SARS320 4De automatische druk van het 3 kleurenscherm, het hete stempelen van en de etikettering van alle-in-één machine voor zachte buis Model sf-SARS320 5De automatische druk van het 3 kleurenscherm, het hete stempelen van en de etikettering van alle-in-één machine voor zachte buis Model sf-SARS320 6

 

Stuur uw vraag
Stuur ons uw verzoek en wij zullen u zo snel mogelijk antwoorden.
Stuur